رفتن به مطلب اصلی
Version: v6.4.0 مرکز‌تماس

مقدمه

با استفاده از ماژول تماس انبوه تنها با چند کلیک می‌توان بصورت خودکار با چندین‌هزار نفر تماس گرفت و فایل صوتی خاصی را پخش کرد (اطلاع رسانی،تبلیغات تلفنی و ...)،می‌توانید سناریو تماس خود را به نحوی بچینید که پس از پایان فایل صوتی امکان برقراری ارتباط با کارشناسان شما نیز فراهم شود.برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کامپوننت ماژول تماس‌انبوه به اینجا مراجعه فرمایید.

برای استفاده از ماژول تماس انبوه باید مراحل زیر به ترتیب طی شوند

۱. افزودن شماره مخاطبین موجود در تماس‌انبوه (Contacts)

۲. بارگذاری فایل اکسل شماره‌های موجود در تماس‌انبوه (Groups)

۳. بارگذاری فایل صوتی مربوط به تماس انبوه (Announcements)

۴. ایجاد ترانک برای ارسال تماس (Trunk Manager)

۵. ایجاد کمپین و ارسال تماس‌انبوه (Campaigns)

۶. بررسی گزارشات مربوط به کمپین (Reports)

تفاوت مرحله اول و دوم؟ در مواردی هدف از ارسال تماس انبوه افراد خاصی می‌باشد در اینصورت اطلاعات مربوط به نام و شماره‌ی افراد در بخش Contacts وارد می‌شود، اما مواردی وجود دارد که هدف از تماس انبوه افراد خاصی نیست و صرفا گروهی از شماره‌ها موجود می‌باشد(برای مثال شماره کاربران منطقه ۴ تهران)،در اینصورت فایل اکسل مربوط به شماره‌ها را در قسمت Groups اضاف می‌شود.

درنظر داشته باشید که در مراحل یک تا چهار صرفا در حال وارد کردن اطلاعات پایه مربوط به تماس‌انبوه (کمپین) می‌باشیم و در مرحله پنجم با ایجاد کمپین تمام اطلاعات وارد شده در مراحل قبل تجمیع شده و مرکزتماس شروع به ارسال تماس می‌کند.

نکته

با استفاده از پکیج API ارائه شده برای ماژول تماس انبوه امکان مدیریت موارد بالا بصورت خودکار فراهم‌ شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه فرمایید.